| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Grubość | 0,38 mm |
| Tworzywo | Stal wysokowęglowa |
| Szerokość | 9mm |
| Kąt cięcia | 30° |
| Kolor | Czarny |
| Zawartość opakowania | 10 ostrzy w tubie |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Grubość | 0,38 mm |
| Tworzywo | Stal wysokowęglowa |
| Szerokość | 9mm |
| Kąt cięcia | 30° |
| Kolor | Czarny |
| Zawartość opakowania | 10 ostrzy w tubie |