| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Długość | 109mm |
| Liczba segmentów | 9 segmentów |
| Cechy | Zaawansowane ostrza uzupełniające do PPF |
| Informacje o pakowaniu | 10/100/1000/8000 |
| Kąt końcówki | 30° |
| Szerokość | 9mm |
| Surowiec | Stal wysokowęglowa |
| Kąt cięcia | 30 stopni |
| Typ krawędzi | Ostry |
| Kolor | Czarny |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Długość | 109mm |
| Liczba segmentów | 9 segmentów |
| Cechy | Zaawansowane ostrza uzupełniające do PPF |
| Informacje o pakowaniu | 10/100/1000/8000 |
| Kąt końcówki | 30° |
| Szerokość | 9mm |
| Surowiec | Stal wysokowęglowa |
| Kąt cięcia | 30 stopni |
| Typ krawędzi | Ostry |
| Kolor | Czarny |