| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Długość | 109 mm |
| Szerokość | 9 mm |
| Gęstość | 0.38mm |
| Materiał | Stali o wysokiej zawartości węgla |
| Kąt końcówki | 30° |
| Kąt cięcia | 30 stopni |
| Kolor | Czarne |
| Zawartość opakowania | 10 ostrzy do cięcia na rurę |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Długość | 109 mm |
| Szerokość | 9 mm |
| Gęstość | 0.38mm |
| Materiał | Stali o wysokiej zawartości węgla |
| Kąt końcówki | 30° |
| Kąt cięcia | 30 stopni |
| Kolor | Czarne |
| Zawartość opakowania | 10 ostrzy do cięcia na rurę |