| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Surowiec | Stal wysokowęglowa |
|---|---|
| Długość | 109mm |
| Kąt końcówki | 30° |
| Kolor | Czarny |
| Typ krawędzi | Ostry | Zawartość opakowania | 10 ostrzy tnących w tubie |
| Tworzywo | Stal wysokowęglowa |
| Liczba segmentów | 9 segmentów |
| Grubość | 0,38 mm |
| Cechy | Zaawansowane ostrza uzupełniające do PPF, małe ostrze tnące, ostrze łamane |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Surowiec | Stal wysokowęglowa |
|---|---|
| Długość | 109mm |
| Kąt końcówki | 30° |
| Kolor | Czarny |
| Typ krawędzi | Ostry | Zawartość opakowania | 10 ostrzy tnących w tubie |
| Tworzywo | Stal wysokowęglowa |
| Liczba segmentów | 9 segmentów |
| Grubość | 0,38 mm |
| Cechy | Zaawansowane ostrza uzupełniające do PPF, małe ostrze tnące, ostrze łamane |