| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Stosowanie | Cięcie papieru, kartonu, plastiku i innych materiałów |
| Powłoka | Powłoka odporna na rdzę |
| Kompatybilny z | Nóż tnący o średnicy 18 mm |
| Numer linii | 7 |
| Grubość ostrza | 0,5 mm |
| Kolor ostrza | Czarny |
| Szerokość ostrza | 18 mm |
| Kąt | 60° |
| Długość | 109mm |
| Typ krawędzi | Ostra, prosta krawędź |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Stosowanie | Cięcie papieru, kartonu, plastiku i innych materiałów |
| Powłoka | Powłoka odporna na rdzę |
| Kompatybilny z | Nóż tnący o średnicy 18 mm |
| Numer linii | 7 |
| Grubość ostrza | 0,5 mm |
| Kolor ostrza | Czarny |
| Szerokość ostrza | 18 mm |
| Kąt | 60° |
| Długość | 109mm |
| Typ krawędzi | Ostra, prosta krawędź |