| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Rodzaj ostrza | Odbiór |
| Kąt | 60° |
| Powierzchnia | Powierzchnia o szerokości nieprzekraczającej 20 mm |
| Rodzaj krawędzi | Ostry, prosty krawędź |
| Kolor ostrza | Czarne |
| Liczba wierszy | 7 |
| Liczba segmentów | 8 |
| Zgodne z | Noż 18 mm |
| Długość | 109 mm |
| Szerokość ostrza | 18 mm |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Rodzaj ostrza | Odbiór |
| Kąt | 60° |
| Powierzchnia | Powierzchnia o szerokości nieprzekraczającej 20 mm |
| Rodzaj krawędzi | Ostry, prosty krawędź |
| Kolor ostrza | Czarne |
| Liczba wierszy | 7 |
| Liczba segmentów | 8 |
| Zgodne z | Noż 18 mm |
| Długość | 109 mm |
| Szerokość ostrza | 18 mm |