| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Typ ostrza | Snap-off |
| Materiał | Stal wysokowęglowa |
| Długość | 109mm |
| Kąt | 60° |
| Kolor ostrza | Czarny |
| Kompatybilne z | Nóż do cięcia 18mm |
| Segmenty | 8 |
| Grubość ostrza | 0,5mm |
| Certyfikaty | CE-ROHS, MSDS |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Typ ostrza | Snap-off |
| Materiał | Stal wysokowęglowa |
| Długość | 109mm |
| Kąt | 60° |
| Kolor ostrza | Czarny |
| Kompatybilne z | Nóż do cięcia 18mm |
| Segmenty | 8 |
| Grubość ostrza | 0,5mm |
| Certyfikaty | CE-ROHS, MSDS |