| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Szerokość ostrza | 18mm |
| Długość całkowita | 109mm |
| Grubość ostrza | 0,5mm |
| Liczba segmentów | 8 |
| Liczba linii | 7 |
| Materiał | Stal wysokowęglowa |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilność | Nóż z ostrzem 18mm |
| MOQ: | One Carton ( Contains 2000pcs) |
| Standardowe opakowanie: | 10pcs*10tubes*20boxes |
| Metoda płatności: | T/T |
| Szerokość ostrza | 18mm |
| Długość całkowita | 109mm |
| Grubość ostrza | 0,5mm |
| Liczba segmentów | 8 |
| Liczba linii | 7 |
| Materiał | Stal wysokowęglowa |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilność | Nóż z ostrzem 18mm |