| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyce Ogrodnicze, Nożyce do Zbierania Owoców |
|---|---|
| Typ produktu | Nożyce Ogrodnicze, Narzędzie Ręczne Ogrodnicze |
| Materiał ostrza | Stal wysokowęglowa SK5 |
| Twardość ostrza | HRC58-60 |
| Kształt ostrza | Ostrza zakrzywione |
| Nadaje się do | Zbierania okrągłych owoców, takich jak jabłka i pomarańcze |
| Waga netto produktu | 80g |
| Proces | Obróbka cieplna |
| Długość | 155mm |
| Kolor | Czerwony uchwyt i czarne ostrza |
| Opakowanie | 10 sztuk x 20 = 200 sztuk/karton |
| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyce Ogrodnicze, Nożyce do Zbierania Owoców |
|---|---|
| Typ produktu | Nożyce Ogrodnicze, Narzędzie Ręczne Ogrodnicze |
| Materiał ostrza | Stal wysokowęglowa SK5 |
| Twardość ostrza | HRC58-60 |
| Kształt ostrza | Ostrza zakrzywione |
| Nadaje się do | Zbierania okrągłych owoców, takich jak jabłka i pomarańcze |
| Waga netto produktu | 80g |
| Proces | Obróbka cieplna |
| Długość | 155mm |
| Kolor | Czerwony uchwyt i czarne ostrza |
| Opakowanie | 10 sztuk x 20 = 200 sztuk/karton |