| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyczki ogrodowe, nożyczki do zbierania owoców |
|---|---|
| Kolor | Czerwona rękawica i czarne ostrza |
| Proces | Obsługa cieplna |
| Materiał ostrza | SK5 Stali o wysokiej zawartości węgla |
| Waga netto produktu | 80 g |
| Pakiet | 10 PCS × 20 = 200 PCS/karton |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczne uchwyt |
| Kształt ostrza | Ostrzy zgięte |
| Długość | 155 mm |
| Odpowiednie dla: | Zbieranie okrągłych owoców, takich jak jabłka i pomarańcze |
| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyczki ogrodowe, nożyczki do zbierania owoców |
|---|---|
| Kolor | Czerwona rękawica i czarne ostrza |
| Proces | Obsługa cieplna |
| Materiał ostrza | SK5 Stali o wysokiej zawartości węgla |
| Waga netto produktu | 80 g |
| Pakiet | 10 PCS × 20 = 200 PCS/karton |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczne uchwyt |
| Kształt ostrza | Ostrzy zgięte |
| Długość | 155 mm |
| Odpowiednie dla: | Zbieranie okrągłych owoców, takich jak jabłka i pomarańcze |