| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyczki ogrodowe, nożyczki do zbierania owoców |
| Twardość | HRC58-60 |
| Materiał ostrza | SK5 Stali o wysokiej zawartości węgla |
| Kształt ostrza | Ostrzy zgięte |
| Długość | 155 mm |
| Waga netto | 80 g |
| Kolor | Czerwona rękawiczka z czarnymi ostrzami |
| Proces produkcji | Obsługa cieplna |
| Podstawowe zastosowanie | Zbieranie okrągłych owoców ( jabłka, pomarańcze) |
| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyczki ogrodowe, nożyczki do zbierania owoców |
| Twardość | HRC58-60 |
| Materiał ostrza | SK5 Stali o wysokiej zawartości węgla |
| Kształt ostrza | Ostrzy zgięte |
| Długość | 155 mm |
| Waga netto | 80 g |
| Kolor | Czerwona rękawiczka z czarnymi ostrzami |
| Proces produkcji | Obsługa cieplna |
| Podstawowe zastosowanie | Zbieranie okrągłych owoców ( jabłka, pomarańcze) |