| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyce ogrodnicze, nożyce do zbierania owoców |
|---|---|
| Typ uchwytu | Uchwyt ergonomiczny |
| Długość | 155 mm |
| Kształt ostrza | Ostrza wygięte |
| Materiał ostrzy | Stal wysokowęglowa SK5 |
| Kolor | Czerwony uchwyt i czarne ostrza |
| Twardość | HRC58-60 |
| Waga netto produktu | 80 g |
| Opakowanie | 10 sztuk x 20 = 200 sztuk/karton |
| Proces | Obróbka cieplna |
| Standardowe opakowanie: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Metoda płatności: | T/T In Advance |
| Nazwa produktu | Nożyce ogrodnicze, nożyce do zbierania owoców |
|---|---|
| Typ uchwytu | Uchwyt ergonomiczny |
| Długość | 155 mm |
| Kształt ostrza | Ostrza wygięte |
| Materiał ostrzy | Stal wysokowęglowa SK5 |
| Kolor | Czerwony uchwyt i czarne ostrza |
| Twardość | HRC58-60 |
| Waga netto produktu | 80 g |
| Opakowanie | 10 sztuk x 20 = 200 sztuk/karton |
| Proces | Obróbka cieplna |